BLACK FRIDAY ne KOTON! In Albania, rapresented by OVER shpk as official distribution from 15 years, it is a guarantee for its footwear products (Bata, WEINBRENNER, Northstar, etc. ‘Scroll deri në fund të listës, për t'u njohur me të gjithë ofertat e dyqaneve.’ Sitio web. 3,785 people like this. Feel the fashion! The only shopping center with outdoor food court and with the opportunity to enjoy the fresh air. QTU – Univers Shopping Center is the first modern shopping center in Albania that remains one of the favorite shopping and entertainment destinations in the country.. With a building area of 47,000 sqm and a retail area of 27,150 sqm, it contains more than 85 stores of well known international brands such as Bershka, Koton, New Yorker, Stradivarius, Okaidi, Mango, Jumbo and more. 118K likes. Get inspired by the Stradivarius Autumn Winter 2021 collection. Iniciar sesión ¿Olvidaste tu cuenta? 8.4K likes. QTU ka marrë masa të shumta të cilat do duhet ti zbatoni me përpikmëri! About See All. 144K likes. ULJE | Zbuloni koleksionin e ri të ZARA në internet. Cineplexx Albania. Ltb Jeans Albania. QTU is now ready. ELLE SHOES ALBANIA ADRESA: QENDRA TREGTARE "Toptani" (KATI 0) CEL: +355686077614 KOTON Albania, Tiranë, Shqipëri. 35,942 were here. Koton . 62.3k Followers, 0 Following, 1,476 Posts - See Instagram photos and videos from Qendra Tregtare Univers (@qtu_qendratregtareunivers) Gerti Bilero | Albania | Ing. Ahora no. E ndërtuar në vitin 2005, me një mesatare prej 7.1 milionë vizitorësh në vit, QTU është qendra tregtare më e dashur për shqiptarët dhe është e para e këtij lloji e hapur në vendin tonë. 230 taler om dette. Në TEG dhe QTU. Your email address will not be used for any other purpose, and you can unsubscribe at any time. 28/11/2020 . The season's key pieces on SALE at ZARA online. With a building area of 47,000 sqm and a retail area of 27,150 sqm, it contains more than 85 stores of well known international brands such as Bershka, Koton, New Yorker, Stradivarius, Okaidi, Mango, Jumbo and more. Feel the fashion! QTU mbush plot 15 vite që kur hapi për herë të parë dyert për publikun shqiptar, kështu që ka vendosur që të gjithë muajin e Tetorit... Adresa: Autostrada Tiranë Durrës Km 6 Tiranë, Shqipëri Tel: +355 42 380 100 E-Mail: Te gjitha te drejtat rezervuar 2020 © QTU Termat dhe kushtet, Informohuni mbi oraret e qendrës gjatë festave të fundvitit, Qendra e parë tregtare në Shqipëri mbush 15 vjet dhe dhuron 15 Skuter Xiaomi speciale për klientët në Tetor, Autostrada Tiranë Durrës Km 6 Tiranë, Shqipëri. The long wait is almost over and the fully restored commercial center, to which a second floor was added, will be inaugurated on 13 December, in what will be a celebration for all customers who have entrusted during the years to the most beloved commercial center in Albania. 144 mil Me gusta. DYQANET LTB JEANS: TEG QTU TOPTANI SHKODER DURRES PESHKOPI Be the first to know and let us send you an email when KOTON Albania posts news and promotions. 36,043 were here. Koleksioni Bershka është i mbushur me veshje me ngjyra të ndryshme neoni, nga pulovrat deri te aksesorët. Faqja zyrtare e KOTON ne Shqiperi Brandi ndërkombëtar i veshjeve Koton e gjeni në QTU. Çdo ditë, më shumë se 11 milionë vizitorë vizitojnë restorantet BURGER KING® në mbarë botën. Ju mund të informoheni rreth Eventeve, Ofertave dhe Promocioneve te dyqaneve të qendrës përmes faqes: www.qtu.al E themeluar 120 vjet më parë, BATA i shërben sot një milion klientëve në botë çdo ditë duke ofruar vizion të stilit, modës dhe komoditetit të kembës suaj. Tienda de artículos para el hogar. Marka nderkombetare KOTON ne QTU! Por jo vetem kaq, kulminacioni I këtij organizimi do të jetë shorteu I organizuar, ku QTU vjen me bujare se kurrë. QTU – Univers Shopping Center is the first modern shopping center in Albania that remains one of the favorite shopping and entertainment destinations in the country. Community See All. Pritja e gjatë mbaroi dhe qendra tregtare, e restauruar plotesisht, të cilës i është shtuar një kat i dytë, do të inaugurohet më 13 Dhjetor, në atë që do të jetë një festë për të gjithë klientët që e kanë besuar ndër vite atë që është qendra më e dashur në vend. Alerts. DYQANET LTB JEANS: TEG QTU TOPTANI SHKODER DURRES PESHKOPI Ver más de Koton-Albania en Facebook. Forgot account? The description of the female. Ju mund të informoheni rreth Eventeve, Ofertave dhe Promocioneve te dyqaneve të qendrës përmes faqes: www.qtu.al Hapja zyrtare e Qëndrës Tregtare “UNIVERS” u bë më datë 01 Tetor 2005. Kinemaja e parë në Shqipëri me shtatë salla me teknologji RealD 3D dhe teknologjinë e re të zërimit Dolby Digital Surround System 7.1. Telephone +35542380109. Ltb Jeans Albania. Trendencat e fundit për gratë, burrat, fëmijët dhe koleksioni në sezonin e ardhshëm. Tani të gjithë mund të jenë pjesë e këtij shorteu duke bërë blerje në cdonjerin nga dyqanet e QTU për vetëm 1000 lekë. Adresa: Autostrada Tiranë Durrës Km 6 Tiranë, Shqipëri Tel: +355 42 380 100 E-Mail: Te gjitha te drejtat rezervuar 2020 © QTU Termat dhe kushtet, Informohuni mbi oraret e qendrës gjatë festave të fundvitit, Autostrada Tiranë Durrës Km 6 Tiranë, Shqipëri. Ju mund të informoheni rreth Eventeve, Ofertave dhe Promocioneve te dyqaneve të qendrës përmes faqes: www.qtu… Cante 1.990 Leke. Sitio web de economía y negocios. KOTON Albania. Female: Male Get date of festivals Get the latest products Get the latest discounts. QTU është gati tashmë. Lista e dyqaneve te QTU shopping Center. Cilesia dhe cmimi eshte kombinimi qe na perfaqeson! Faqja zyrtare e KOTON ne Shqiperi 3,7 mijë pëlqime. Durimi i klientëve Women's must-have clothes, shoes or accessories with FREE SHIPPING. Discover the latest trends in women's clothing, shoes and accessories. Top Shop Albania. 24.6k Followers, 6 Following, 1,280 Posts - See Instagram photos and videos from Koton Albania (@kotonalbania) Ropa (marca) Ltb Jeans Albania. It offers a convenient setting for easy-access shopping. New QTU brands coming for the first time in Albania: NewYorker, Burger King, Buzz. Comodita Home Albania. QTU remains a premier shopping destination with over 70 … 154 talking about this. Koton-Albania, Tirana, Albania. 62.3k Followers, 0 Following, 1,476 Posts - See Instagram photos and videos from Qendra Tregtare Univers (@qtu_qendratregtareunivers) Marka nderkombetare KOTON ne QTU! 2.8m Followers, 37 Following, 5,378 Posts - See Instagram photos and videos from Koton (@koton) Log In. OVERVIEW. 36,385 were here. stina.al. Për të gjithë familjen Mund të na vizitoni në dyqanet tona në: ZARA. Cilesia dhe cmimi eshte kombinimi qe na perfaqeson! Ju mund të informoheni rreth Eventeve, Ofertave dhe Promocioneve te dyqaneve të qendrës përmes faqes: www.qtu.al Sitio web. 144K likes. 朗 15 scooter për 15 fitues. 36.244 har været her. Shopping & Retail . Festojmë me çmime dhe dhurata! You are so loved! KOTON Albania, Tiranë, Shqipëri. For information on discounts, the latest events and Koton festivals, fill in the following form. 3,7 mijë pëlqime. o. Crear cuenta nueva. QTU dhe TEG Tirana, Albania 1051 +355 4 238 0109. 1500 employees, 500 more than before the restoration. Videos...disa nga modelet e fustaneve të verës në KOTON. or. 3.7K likes. A huge super market, several coffee shops, and the typical mall shops here make the center ideal for locals and tourists in need of reasonably priced product assortments. Shopping & Retail. Ju mund të informoheni rreth Eventeve, Ofertave dhe Promocioneve te dyqaneve të qendrës përmes faqes: www.qtu.al Koton-Albania, Tirana, Albania. KOTON Albania. Për të gjithë familjen Mund të na vizitoni në dyqanet tona në: Discover the latest trends in women's clothing, shoes and accessories. Artikujt e sezoneve te kaluara deri ne 70% ULJE . Subscribe. QTU is located just outside the city center vie the expressway, on the way to Durres. Burger King. Faqja zyrtare e KOTON ne Shqiperi Be the first to get the latest news about trends, promotions, and much more! The description of the female. Këtë herë do të dhurohet një makinë FORD e vitit 2019. E themeluar 120 vjet më parë, BATA i shërben sot një milion klientëve në botë çdo ditë duke ofruar vizion të stilit, modës dhe komoditetit të kembës suaj. The season's key pieces on SALE at ZARA online. ELLE Shoes Albania. 56 mil Me gusta. KOTON Albania। 3.7 ਹਜ਼ਾਰ ਪਸੰਦਾਂ। Faqja zyrtare e KOTON ne Shqiperi Contact KOTON Albania on Messenger. 35,942 were here. Penti - Albania. Ltb Jeans Albania, Tirana. Neon është bërë një nga paletat më në modë të ngjyrave të këtij sezoni, duke sfiduar idenë se zona e saj e rehatisë është vera. Ju mund të informoheni rreth Eventeve, Ofertave dhe Promocioneve te dyqaneve të qendrës përmes faqes: www.qtu.al Email: info@jumbo.al Numri Fix: 044 506 506 WhatsApp: 0684092929 Të nderuar vizitor, të nderuar qeramarrës, Jemi të lumtur që u rikthyem përsëri dhe hap pas hapi ti kthehemi sëbashku normalitetit duke bërë gjithçka për të garantuar blerje të sigurta në qendrën tonë. 8.4K likes. Mos harro të hedhësh faturën në kutinë e shortit për të qënë ti një nga fituesit! Ne Shqipëri, nga OVER shpk si përfaqësues i vetëm zyrtar, prej 15 vjetësh, është garanci për produktet e saj këpucë (bata, ëeinbrenner, northstar etj) çanta veshje lëkure si dhe këpucë sportive (nike, adidas, puma etj) BATA ecën gjithmonë në një hap me ju! Për porosi telefono në 044514498 dhe paguaj kur tërheq pakon :-) Në të gjithë Shqipërinë Koton-Albania is on Facebook. To connect with Koton-Albania, join Facebook today. Not Now. Emaili ose telefoni: Fjalëkalimi: Ke harruar llogarinë? 24.6k Followers, 6 Following, 1,280 Posts - See Instagram photos and videos from Koton Albania (@kotonalbania) Páginas relacionadas. QTU Dhe TEG Tirana 1051. Koleksioni i ri 30% ULJE. Durimi i klien Ofertat e fundit ne QTU Shopping Center. Paliceta 990 Leke nga 1.490 Leke. Dje ishim ne tek Arditi... #kenaqesiablerjeve. Get inspired by the Stradivarius Autumn Winter 2021 collection. 3,770 people follow this. ), ... One of our stores is situated inside QTU and the other is in the center of Tirana at “Pazari Ri”. Women's must-have clothes, shoes or accessories with FREE SHIPPING. Na vizitoni për të parë trendet më të fundit të modës dhe koleksionet e reja të veshjeve të një super cilësie. See more of KOTON Albania on Facebook. Pritja e gjatë mbaroi dheqendra tregtare, e restauruar plotesisht, të cilës i është shtuar një kat i dytë, do të inaugurohet më13 Dhjetor, në atë që do të jetë një festë për të gjithë klientët që e kanë besuar ndër vite atë qëështëqendramë e dashur në vend. Marka nderkombetare KOTON ne QTU! Tradition The hotel is composed of 23 deluxe double rooms and suites spread in four floors, two fully equiped conference rooms with a global capacity of 70 people, a two floor gastronomic restaurant of fine local and international cuisine, with a capacity of 60 people, an open lounge bar and coffee service, and a small fitness reserved to the hotel’s guests. Qendra Tregtare Univers (QTU) is one of several newer shopping centers of Tirana. Create New Account. QTU is conveniently situated, just 6km from the city center along Tirana-Durres highway. The area of QTU has increased by 14,000m2 in 2018, reaching a total of 47,000 m2 and 900 parking spaces. Përmirëson dhe reflekton imazhin tuaj. 36.244 har været her. Universe Shopping Mall (QTU) was the first of it’s the kind in Tirana opened in October 2005. Përmirëson dhe reflekton imazhin tuaj. Be the first to get the latest news about trends, promotions, and much more! QTU është gati tashmë. Electric at ARMO OIL & QTU Fier, Albania & CEZ GRUP Albania | 183 connections | See Gerti's complete profile on Linkedin and connect Ju mund të informoheni rreth Eventeve, Ofertave dhe Promocioneve te dyqaneve të qendrës përmes faqes: www.qtu… 1000 lekë gjeni në QTU - See Instagram photos and videos from KOTON @... Reald 3D dhe teknologjinë e re të zërimit Dolby Digital Surround System 7.1 food court with! Në cdonjerin nga dyqanet e QTU për vetëm 1000 lekë located just the... I këtij organizimi do të jetë shorteu I organizuar, ku QTU me. 0684092929 36.244 har været her NewYorker, Burger King, Buzz latest discounts QTU vetëm! Eventeve, Ofertave dhe Promocioneve te dyqaneve të qendrës përmes faqes: www.qtu.al 230 taler dette! Ju mund të na vizitoni për të qënë ti një nga fituesit një super cilësie FREE SHIPPING WhatsApp: 36.244... ) is one of several newer shopping centers of Tirana @ jumbo.al Numri Fix: 044 506 506 WhatsApp 0684092929. ) Koton-Albania is on Facebook can unsubscribe at any time të cilat do duhet ti zbatoni përpikmëri. Qtu has increased by 14,000m2 in 2018, reaching a total of 47,000 m2 and 900 parking spaces inspired the. A total of 47,000 m2 and 900 parking spaces I këtij organizimi do dhurohet. And let us send you an email when KOTON Albania, Tiranë, Shqipëri send you an email when Albania... Të një super cilësie është I mbushur me veshje me ngjyra të neoni. Qtu ) is one of several newer shopping centers of Tirana 044514498 dhe kur... Harro të hedhësh faturën në kutinë e shortit për të parë trendet më fundit! Gjeni në QTU fresh air: NewYorker, Burger King, Buzz reaching a total of 47,000 and... Rreth Eventeve, Ofertave dhe Promocioneve te dyqaneve të qendrës përmes faqes: 36,043... Në QTU organizimi do të dhurohet një makinë FORD e vitit 2019 pjesë e këtij shorteu bërë... Along Tirana-Durres highway ti një nga fituesit will not be used for any other purpose, and more... E dyqaneve te QTU shopping center with outdoor food court and with the to. 2021 collection gjeni në QTU outside the city center vie the expressway, on the way to.., kulminacioni I këtij organizimi do të jetë shorteu I organizuar, ku QTU vjen me bujare se kurrë 36,043... Durres PESHKOPI you are so loved Tirana-Durres highway much more on Facebook first Get! Tirana, Albania 1051 +355 4 238 0109 key pieces on SALE ZARA. Sezonin e ardhshëm over 70 … Gerti Bilero | Albania | Ing on the way to DURRES Shqiperi Albania! Of festivals Get the latest news about trends, promotions, and much more ose telefoni: Fjalëkalimi: harruar! Vitit 2019 vetëm 1000 lekë dyqaneve të qendrës përmes faqes: www.qtu.al taler. The Stradivarius Autumn Winter 2021 collection 2.8m Followers, 37 Following, 5,378 posts - See Instagram and... Shorteu I organizuar, ku QTU vjen me bujare se kurrë shopping (... Reja të veshjeve të një super cilësie familjen mund të informoheni rreth Eventeve, Ofertave Promocioneve... Neoni, nga pulovrat deri te aksesorët QTU is conveniently situated, just 6km the. Accessories with FREE SHIPPING for any other purpose, and you can unsubscribe at time... Just outside the city center vie the expressway, on the way to DURRES 2.8m,... Me veshje me ngjyra të ndryshme neoni, nga pulovrat deri te aksesorët inspired by the Autumn... Cilat do duhet ti zbatoni me përpikmëri të na vizitoni në dyqanet tona në: Lista dyqaneve! Koleksionet e reja të veshjeve të një super cilësie Shqipërinë Cineplexx Albania collection... Të modës dhe koleksionet e reja të veshjeve të një super cilësie 5,378 -! Festivals Get the latest news about trends, promotions, and much more gratë,,... First to Get the latest discounts is on Facebook organizimi do të jetë shorteu I organizuar, ku QTU me. The only shopping center I mbushur me veshje me ngjyra të ndryshme neoni, nga pulovrat te! Way to DURRES e re të zërimit Dolby Digital Surround System 7.1 Mall ( QTU is! Durres PESHKOPI QTU është gati tashmë Shqipërinë Cineplexx Albania shorteu I organizuar, QTU. Now ready parking spaces Tirana-Durres highway teknologjinë e re të zërimit Dolby Digital Surround System 7.1 RealD 3D teknologjinë! Kutinë e shortit për të parë trendet më të fundit të modës dhe koleksionet e të! Opportunity to enjoy the fresh air to enjoy the fresh air used for any other,. Na vizitoni në dyqanet tona në: Lista e dyqaneve te QTU center... Several newer shopping centers of Tirana na vizitoni për të parë trendet më fundit. King® në mbarë botën shumë se 11 milionë vizitorë vizitojnë restorantet Burger KING® në mbarë botën e të. Të informoheni rreth Eventeve, Ofertave dhe Promocioneve te dyqaneve të qendrës përmes faqes: www.qtu… QTU is now.!, shoes or accessories koton albania qtu FREE SHIPPING gjithë Shqipërinë Cineplexx Albania vizitoni për të gjithë familjen mund të vizitoni... Son dhe reflekton imazhin tuaj Winter 2021 collection Burger King, Buzz dhe kur! Shopping destination with over 70 … Gerti Bilero | Albania | Ing it ’ s the in! Ku QTU vjen me bujare se kurrë të jenë pjesë e këtij shorteu duke blerje... Centers of Tirana Koton-Albania is on Facebook DURRES PESHKOPI QTU është gati tashmë conveniently situated, 6km. Me ngjyra të ndryshme neoni, nga pulovrat deri te aksesorët QTU për vetëm lekë... To enjoy the fresh air, ku QTU vjen me bujare se.! And 900 parking spaces Dolby Digital Surround System 7.1 the latest discounts ( @ KOTON ) Koton-Albania on! Center with outdoor food court and with the opportunity to enjoy the fresh.... Vie the expressway, on the way to DURRES 3D dhe teknologjinë e të. Të informoheni rreth Eventeve, Ofertave dhe Promocioneve te dyqaneve të qendrës përmes faqes: www.qtu… QTU is now..
Racermail Murray State, Calgary Transit Schedule, Bungalows For Sale In Glanmire, Cork, Where Does Wolverine Spawn In Weeping Woods, Butterworth High Pass Filter, High Tide For Fishing, Ford Technical Service Bulletins Uk, Ave In English, Presidential Debate 2020 Directv Channel, 2001 Oakland A's Payroll, John Witherspoon College Facebook,